Posjet književnice Jadranke Čunčić-Bandov
Autor: Administrator , 10. 3. 2015.

Dan je započeo kao i svaki drugi. Školsko zvono najavilo je prvi školski sat.

Na školskim vratima pojavila se jedna gđa. Jadranka i tri torbe, velike i plave. Donijela nam je lutkarsku kolaž predstavu „Šale, trice, zvrndalice“.

Sjedili smo i uživali, punih 45 minuta.

Književnica Jadranka Čunčić-Bandov danas je razveselila učenike razredne nastave.

Spisateljica je na zanimljiv, maštovit i duhovit način pokazala put kojim njezine priče iz knjiga prelaze na scenu i ostaju među djecom, još duuugo!

Svojim lutkama, glumom i zanimljivim sadržajima svojih igrokaza oduševila je sve učenike i učitelje.

Neki od učenika dobili su priliku glumiti u predstavi i to jako uspješno prema riječima književnice.

Kako nam je pokazala svoju neizmjernu ljubav prema lutkama od tikvica učenik 3. razreda Josip Grbešić poklonio je jednu tikvicu gđi. Jadranki.

Uvjereni smo da će se naša bundevica iz Tovarnika ubrzo naći na sceni pri nekom od sljedećih ugodnih druženja sa književnicom.

Književnici zahvaljujemo na posjetu i radujemo se novom posjetu!