Posjet Gradskom muzeju Vukovar
Autor: Administrator , 24. 3. 2015.

Učenici kreativne izvannastavne aktivnosti naše škole sudjelovali su u uskršnjoj radionici Gradskog muzeja Vukovar. Naši kreativci ( 3. i  4. razr. ) pod vodstvom učiteljice Marjane Kovačić i gđe. Bernadice Markutović, vanjske suradnice,  bili su suorganizatori imenovane radionice u Vukovaru. U radionici su sudjelovali i učenici 4. razreda OŠ Dragutin Tadijanović iz Vukovara, koji su učili i naučili, izrađivati pletena jaja ukrasnim koncem ili fulom. Radionica je bila vrlo uspješna. Učenici su bili zainteresirani za izradu jaja kako su se nekada izrađivala u Tovarniku i našem kraju. Radionica je završila u veselom ozračju, na zadovoljstvo svih prisutnih.