Matoš fest
Autor: Administrator , 10. 6. 2015.

Jučer je našom školom vladala glazba. Održan je prvi Matoš fest. Sudjelovalo je devet učenika.

Program je vodio učitelj glazbene kulture V. Čošić. Žiri je imao težak zadatak. Pobjednica prvog Matoš festa je Josipa Popović, učenica četvrtog razreda s pjesmom „Maslačak“ grupe Magazin.

Svi natjecatelji su dobili zahvalnicu za sudjelovanje dok su prve tri pjesme nagrađene prigodnim poklonima. Atmosferu smo na kraju hladili sladoledima.

Jučer je našom školom vladala glazba. Održanje prvi Matoš fest.

Sudjelovalo je devet učenika.

1. Marija Čolić: Ako budem zvijezda ja(W. Vinter)

2. Valentina Popović: Čarolija (S. Rajhart)

3. Mia kovačević i Marina Guskić: Odo ja ( J. Rozga)

4. Marija Tadić i Martina Maloševac: Tango (Vatra)

5. Amelija Kampić: Nevaljala (M. Šuput)

6. Amra Rušiti: Let it go (Frozen)

7. Josipa Popović: Maslačak (Magazin)

Program je vodio učitelj glazbene kulture V. Čošić.

Žiri je imao težak zadatak. Ocjenjivao se scenski nastup, vokalna izvedba i poznavanje teksta.

Drugo mjesto zauzela je pjesma Čarolija u izvedbi V. Popović.

Treće mjesto pripalo je duetu M. Tadić i M. Maloševac Tango.

Lijepo smo se zabavili što je najbolja pozivnica da nam se pridružite već sljedeće godine. Pobjedničku pjesmu imat će te priliku čuti i na završnoj priredbi.

Čestitamo pobjednici Josipi, a svim ostalim natjecateljima zahvaljujemo na sudjelovanju i pokazanoj hrabrosti.