Završna priredba u našoj školi
Autor: Administrator , 17. 6. 2015.

Došao nam je kraj još jedne školske godine, godine u kojoj smo se veselo družili, smijali se i provodili gotovo svaki dan u učionicama i na hodnicima naše škole. Naši su učenici tijekom cijele godine vrijedno učili, stvarali, bili kreativni te postizali izvrsne rezultate na brojnim natjecanjima i prijektima, stoga su 15.6. s radošću i ponosom podijelili svoja postignuća, znanja i vještine sa sumještanima. Završna priredba protekla je uz pjesmu, ples i smijeh, ali i uz malo tuge i nostalgije jer su dio programa uljepšali i naši osmaši, koji nakon dugih osam godina napuštaju svoj drugi dom i drugu obitelj. Zahvaljujemo svima koji su svojom prisutnošću nagradili naš trud, drago nam je što ste se s nama veselili i družili taj dan. Mi smo se izvrsno zabavili, a nadamo se da ste i vi uživali u svemu što smo pripremili za vas.