Pokazna vježba evakuacije
Autor: Administrator , 27. 10. 2015.

U četvrtak, 22.10., u našoj školi održana je pokazna vježba evakuacije za djelatnike i učenike škole.

Vježbu su koordinirali: domar Mato Pavličić- odgovorna osoba za zaštitu od požara, Danijel Ričko-subspecijalist za zaštitu na radu ispred ustanove i Petar Ivanković-povjerenik za zaštitu na radu za djelatnike škole. Prije provedbe same vježbe evakuacije, održan je kratki informativni sastanak sa djelatnicima škole na kojemu su djelatnici upućeni u detalje vježbe, smjer kretanja, rukovanje protupožarnim aparatom  i sl.

Vježba evakuacije započela je u 10:50 za vrijeme trajanja 4. nastavnog sata. Učitelji i ostali djelatnici su usmjeravali učenike u predviđenom smjeru do izlaska iz škole. Vježba je uspješno završena na zadovoljstvo djelatnika i prije svega učenika koji su izrazili veliku zainteresiranost te su postavljali brojna pitanja prilikom povratka u učionice.