Božićna priredba i sajam zadruge "Suncokret"
Autor: Administrator , 5. 1. 2016.

U našoj školi održana je tradicionalna božićna priredba, a u predvorju škole štandove sa svojim proizvodima izložili su članovi školske zadruge "Suncokret". Sve se odvijalo na zadnji nastavni dan u I. polugodištu, 23. prosinca 2015. godine. Tijekom priredbe su se izmjenjivali svi razredi naše škole, a bilo je tu naravno i plesa i pjesme i glume i na kraju paketići s darovima od samog Djeda Božićnjaka koji je posjetio i našu školu. Svi, od roditelja do učenika, su se razišli u razdraganom i sretnom božićnom raspoloženju. Kako nam je bilo na priredbi pogledajte na fotografijama u našoj foto-galeriji.