Proslava Dana škole i svečano podizanje Zelene zastave
Autor: Administrator , 21. 6. 2016.

Svake godine, 13. lipnja, naša škola slavi svoj dan, čime se tradicionalno uključuje u obilježavanje Dana Općine Tovarnik. Ove godine imali smo poseban razlog za slavlje jer je naša škola primljena u Međunarodnu zajednicu Eko-škola, stoga smo izabrali upravo ovaj dan za svečano podizanje prestižne Zelene zastave. Zastavu je podignula kuma naše Eko-škole, načelnica općine Ruža Veselčić Šijaković, a tim je činom naša školska zajednica i simbolično postala dijelom velike svjetske Eko-zajednice u sklopu koje će nastaviti živjeti ekološki, s brojnim projektima i brigom o prirodi koja nas okružuje. Drago nam je što su nas na naš dan posjetili mnogi gosti i svojim prisustvom uveličali našu malu svečanost; bio je to divan dan, ispunjen pjesmom, smijehom i druženjem te podsjećanjem na ljepote i bogatstva našega kraja. Zahvaljujemo svima koji su svojom pomoći pridonijeli ovakvom napretku škole, a mi obećajemo da ćemo se svojim radom i dalje truditi da naša škola cvjeta i napreduje, za ljepšu budućnost djece i svih stanovnika Općine Tovarnik.

Više fotografija s ovog događaja pogledajte u foto-galeriji.