Dječji tjedan u našoj školi
Autor: Administrator , 6. 10. 2016.

Pod geslom „Ljubav djeci prije svega  - neka odrastanje bude dječja igra“ i ove godine u školi obilježavamo Dječji tjedan. Vijeće učenika posjetilo je načelnicu Općine Tovarnik  Ružu Veselčić-Šijaković. Učenici su se zahvalili načelnici na svemu što je Općina do sada učinila za školu i uručili učenički likovni rad kao znak pažnje. Načelnica je i ovoga puta naglasila važnost obrazovanja za budućnost sela pa i općine Tovarnik. Podsjetila ih je kako ih na kraju i ove nastavne godine čeka nagrada za najuspješnijeg učenika godine – prijenosno računalo. Zahvaljujemo svim zaposlenicima kao i načelnici na srdačnom prijemu.

U prostoru škole cijeli ovaj  tjedan učenici  imaju priliku upoznati se sa dječjim pravima ali i odgovornostima koje za sobom nose prava. Svoja prava,  misli, poruke i načine kako oni mogu sami pridonijeti  ostvarenju svojih prava imaju priliku na kreativan način ispisati na papirne trake koje se za tu prigodu nalaze u holu škole.

Više slika pogledajte u Foto-galeriji - Dječji tjedan