Druženje s Hrvojem Hitrecom
Autor: Administrator , 28. 10. 2016.

U utorak, 25. listopada, naša je škola imala čast ugostiti jednog od najpoznatijih hrvatskih književnika, Hrvoja Hitreca. Književnikov posjet posebno je obradovao učenike 5. – 8. razreda, jer su simpatični Eko Eko i legendarni Smogovci među lektirama koje najviše zavole u svojim osnovnoškolskim danima. Druženje i razgovor s poznatim piscem protekli su u ugodnoj atmosferi, uz smijeh, šalu i mnoštvo pitanja koja su učenici s velikim zanimanjem postavljali, u želji da otkriju nepoznate detalje i anegdote iz života jednoga poznatog pisca. Gospodin Hitrec prvi je put posjetio Tovarnik i našu školu, ali nadamo se da će nam jednom ponovno doći, budući da smo svi uživali u veselom druženju s jednim od naših omiljenih pisaca za djecu i mlade.