Proljetna terenska nastava
Autor: Darja Šišić, 22. 4. 2018.

U petak, 20. travnja, realizirana je izvanučionička terenska nastava u gradu na Dunavu. Učenici predmetne nastave u pratnji su svojih nastavnika i stručnih suradnika proveli veseo proljetni dan u Vukovaru, tijekom kojega su mnogo toga naučili i zabavili se.

Taj smo petak posjetili Muzej vučedolske kulture i proširili svoje znanje iz povijesti na zanimljiv način.

Prošetali smo se i gradskom jezgrom Vukovara, slušali o povijesti grada i uživali u sunčanom danu, a zatim se družili u Gradskoj knjižnici, gdje su nas srdačno dočekali i gdje su učenici imali priliku vidjeti kako izgledaju odjeli i sadržaji koje pruža jedna gradska knjižnica.

Na kraju smo išli na kino projekciju filma Čudo, s koje smo otišli puni dojmova i s lijepim porukama.

Bio je to dan ispunjen veselim druženjem, obogaćivanjem znanja te lijepim uspomenama koje ćemo ponijeti iz suncem okupanoga Vukovara.