Tovarnik- Zeleni dan "Zemlji za rođendan"
Autor: Administrator , 23. 4. 2015.

TOVARNIK- ZELENI DAN „ZEMLJI ZA ROĐENDAN“

MJESTO RADNJE: OŠ A.G.Matoš Tovarnik

VRIJEME RADNJE: Srijeda, 22.04.2015.

LIKOVI: Svi učenici, učitelji i djelatnici

ŠKOLE: Pouka-Snaga je u zajedništvu

Zašto počinjemo ovako?

Zato što je jučer stvarana i stvorena jedna lijepa priča o školi koja je prodisala novim „zelenim plućima“ koja su joj darovali njezini učenici, učitelji, djelatnici. Pokrenuli smo učeničku zadrugu, posadili, orahe, smokve, lijeske, rujeve, šljive,paulovniju, bauheneciju, dud, ruj, orah mekušac, orah crvene jezgre, mahoniju, aroniju i bundeve.Bundevama se posebno veselimo, jer Tovarnik postaje poznat po „bundevijadi“, koja se održava svake godine sa sudionicima iz cijele Hrvatske. Tko zna možda Vam pošaljemo vijest da su naši učenici osvojili nagradu za najveću bundevu. A tek da vidite našeg Matoša! Dobio je stazicu ispred svoje biste, cvijeće, činilo nam se jučer da se samo smješka i očekuje svoju klupu, baš kao što je ima u Zagrebu, kako bi s nje zadovoljno promatrao svoje Tovarničane  i uživao u okolišu škole. Za kraj nekoliko fotografija pa se uvjerite i sami. Do skorih vijesti ili možda čak i Vašeg posjeta Tovarniku srdačan pozdrav, uživajte s nama u Matoševoj tovarničkoj priči.

Učenici i djelatnici OŠ A.G.Matoš Tovarnik

KUTAK ZAHVALE smiley

Svega ovoga ne bi bilo da nije bilo pomoći od strane dragih ljudi:

• gosp. Miće Brkanovića

• gosp. Marinka Bašića