OBAVIJEST - RAZREDNA NASTAVA (1.-4. razred)
Autor: Ana Koncul, 20. 5. 2020.

Poštovani roditelji , 20. svibnja 2020. , stigle su nove upute HZJZ-a.

Po novim uputama u ponedjeljak 25.5. 2020. , u školu mogu doći svi učenici , osim onih koji imaju simptome respiratornih bolest, zaraženih COVIDOM-19 ili onih kojima je propisana mjera samoizolacije .

U školi se provode sve mjere zaštite učenika i zaposlenika propisane od strane HZJZ-a.

Jedna smo od rijetkih škola koja je u ovom kratkom vremenu uspjela osigurati i toplu vodu za učenike i djelatnike.

Molimo vas da dok ne dobijemo suglasnost za zapošljavanje kuharice djeca ponesu od kuće obrok .

Niste u obvezi dovoditi dijete u školu, mogućnost ovisi o vašoj odluci .

Preporuča se ne ulazak roditelja u školu , eventualne upite obavit ćete telefonski ili ispred ulaza u školu držeći razmak 1,5 m.

Ne zaboravite djetetu poslati preobuću za školu.

Ispred škole će ih dočekati učiteljica i pomoći im oko mjera dezinfekcije .

Raspored sati i termin dolaska za ponedjeljak dobit ćete od strane vaših učiteljica koje će ga staviti u virtualnu učionicu svoga razreda .

Rad u školi u sadašnjim epidemiološkim uvjetima uz poštovanje ovih uputa smatra se jednako sigurnim za djecu i zaposlenike kao i rad od kuće odnosno ostanak kod kuće , te se omogućuje uključivanje sve djece RN i posebnih odjela u škole.

Za uključivanje u nastavu u školi nije potrebna nikakva pisana izjava roditelja .

Radujem se vašem dolasku uz poziv da budemo odgovorni kako bismo osigurali našim učenicima bezbrižne školske dane .

Vidimo se , pozdrav vama i našim učenicima !

Priloženi dokumenti:
Upute_vrtici_skole.pdf (120.29 KB)