RASPORED DOLASKA UČENIKA U ŠKOLU OD 25.5.2020.
Autor: Ana Koncul, 22. 5. 2020.

Dragi roditelji,

sukladno preporuci HZJZ i Ministarstva znanosti i obrazovanja, od ponedjeljka, 25.5.2020., naši se učenici razredne nastave vraćaju u školske klupe čemu se neizmjerno radujemo.

Tijekom proteklih mjeseci, dobrim ste dijelom morali sudjelovati u radu svoje djece. Zahvalni smo vam što ste prihvatili tu ulogu i surađivali s nama na dobrobit svojega djeteta. Sada vas toga dijela možemo osloboditi. Danas je odlučeno da do 26.6.2020., odnosno do kraja ove nastavne godine, djeca neće imati domaću zadaću. Sve aktivnosti vezane uz zadaću bit će odrađene u školi u sklopu nastave.

Naša je škola spremna za prihvat učenika i održavanje redovite nastave, ali u nešto izmijenjenim terminima od uobičajene nastave u školi, stoga vam donosimo raspored dolazaka i početka nastave za svaki razred.

RAZRED VRIJEME DOLASKA U ŠKOLU POČETAK NASTAVE
4. razred 7:45 8:00