Noć knjige u školskoj knjižnici
Autor: Administrator , 4. 4. 2016.

Noć knjige 2016., manifestacija kojom se petu godinu zaredom daje poticaj kulturi čitanja te potiče razgovor o knjizi. Ove godine održat će se  u petak, 22. travnja 2016. godine, uoči Svjetskoga dana knjige i autorskih prava, a na Dan hrvatske knjige.

Školska knjižnica naše škole pridružuje se manifestaciji prigodnim programom u prostorima škole. Pozivamo sve učenike i roditelje ali i sve zainteresirane da nam se pridruže u petak (22. 04.).

Program aktivnosti pogledajte pod Opširnije.

Početak programa za učenike: 18.00h

Aktivnosti:

18.00  Gnomeo i Julija multimedijalni osvrt na W. Shakespearea

19.30  Čitanje e – knjige Priče iz davnine, I. B. Mažuranić

(Sto godina od prvog izdanja Priča iz davnine.)

19.50  Čitamo mi, u obitelji svi!  - prezentacija projekta učenika 3. razreda.
20.00  Vijesti iz zavičaja prezentacija projekta Zavičajni pisci
20.30  Priče iz vrećice – radionica / Turnir u društvenoj igri Čovječe, ne ljuti se!

Program završava oko 21.30.

Voditelji: M. Ivakić i D. Šišić