Čitam, dam, sretan sam!
Autor: Administrator , 4. 5. 2016.

Učenici trećeg razreda Sunčica Grgić i Gabrijel Lučić u pratnji knjižničarke M. Ivakić danas su posjetili DV „Crvenkapica“ u Tovarniku.

Tijekom veljače a povodom Međunarodnog dana darivanja knjiga (14.02.) u školskoj knjižnici smo organizirali akciju prikupljanja knjiga za najmlađe Tovarničane. Djeca i njihove tete Mirjana i Nada jako su se razveselili knjigama.

Nakon što su pregledali sve knjige koje smo donijeli uslijedilo je čitanje. Sunčica i Gabrijel su čitali brojalice dok su knjižničarka i tete čitale cijele priče. Djeca su znatiželjno slušala i uvjerila nas kako su knjige došle u prave ruke.