Odlazak osmaša
Autor: Administrator , 21. 6. 2016.

Još jedna generacija učenika oprostila se od svoje osnovne škole, od dugih osam godina tijekom kojih su stvarali prijateljstva, stjecali znanja i odrastali u male pametne ljude. Zadnjeg dana nastave naši su osmaši organizirali oproštaj od svojih školskih prijatelja, razrednika i učitelja. Podijelili su s njima, kroz suze i smijeh, mnoge uspomene koje će ponijeti iz ovih školskih hodnika i učionica. Rekli su nam da ih nikada ne zaboravimo i kako se nadaju da su barem malo pridonijeli uspjesima škole. Mi im kažemo da ih nikada nećemo zaboraviti jer su bili poseban razred, a od svojih znanja, rada i osobnosti dali su školi mnogo toga što je vrijedno i po čemu ćemo ih pamtiti. Dragi osmaši, sretno vam u daljnjem školovanju i životnim izazovima koji vas čekaju.