Predupis u prvi razred!
Autor: Ljiljana Bandić, 25. 1. 2017.

OŠ ANTUN GUSTAV MATOŠ TOVARNIK

VUKOVARSKA 1, 32249 TOVARNIK

Ured državne uprave u Vukovarsko-srijemskoj županiji, Služba za društvene djelatnosti, obavještava roditelje odnosno staratelje djece rođene od 01. travnja 2010. godine do 31. ožujka 2011. godine da su dužni pristupiti utvrđivanju psihofizičkog stanja djeteta radi upisa u prvi razred osnovne škole.

POZIVAJU SE RODITELJI DA OD 06. DO 10. veljače 2017. GODINE IZVRŠE PRIJAVU DJETETA U OSNOVNU ŠKOLU A.G.M.TOVARNIK  u TAJNIŠTVO ŠKOLE, u uredovnom vremenu tajništva škole.

Roditelj odnosno staratelj djeteta kojem je odobren upis u redoviti program upisuje dijete u osnovnu školu kojoj dijete pripada prema upisnom području, odnosno u osnovnu školu drugog upisnog područja sukladno članku 18. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10 - ispr., 90/11, 05/12, 16/12, 86/12, 94/13 i 152/14).

Roditelj odnosno staratelj djeteta može ostvariti mogućnost prijevremenog upisa u prvi razred osnovne škole odnosno privremenog oslobađanja obveze upisa u I. razred osnovne škole sukladno Pravilniku o postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta, učenika te sastavu stručnih povjerenstava („Narodne novine“ broj 67/14).

Sve informacije možete potražiti u osnovnoj školi prema upisnom području, kod nadležnog školskog liječnika u zdravstvenoj ustanovi ili na web stranici Ureda državne uprave u Vukovarsko-srijemskoj županiji , pod Obavijesti.

Ravnateljica škole

Ljiljana Bandić, dipl. uč