Ususret 10. Festivalu dječje knjige u Zagrebu
Autor: Ana Božić, 3. 5. 2017.

Velika nam je čast obavijestiti vas da će učenice naše škole (M. Anić, A. Grbešić, M. Guskić i A. Rušiti) u svibnju nastupati u Centru za kulturu Trešnjevka, s predstavom Susret starih prijatelja.

Zahvaljujemo dragim prijateljima iz Zagreba, a posebno gospodinu Veselku Leutaru, na pozivu za sudjelovanje te na ovako velikoj prilici da predstavimo našu školu na važnom festivalu.

Učenice će školu predstaviti u pratnji ravnateljice Ljiljane Bandić te nastavnice hrvatskoga jezika Darje Šišić i nastavnice likovne kulture Snježane Đekić. Dok radosno iščekujemo naš nastup 9. svibnja, u tijeku su vrijedne glumačke pripreme.