ŠKOLA U PRIRODI ISTRA – BANJOLE, Učenici 3. i 4. razreda
Autor: Ana Božić, 26. 5. 2017.

Učenici i učiteljice M. Beljo i N. Kovačević realizirali su Terensku nastavu Škola u prirodi u razdoblju od 19.05. – 23.05. 2017.

Učenici su mogli zorno doživjeti sadržaje koje su u školi obrađivali: primorski zavičaj, Jadransko more, gospodarske djelatnosti i kulturno-povijesne spomenike. Posjetili smo: glavi grad Republike Hrvatske – Zagreb, NP Brijuni, jamu Baredine, zvjezdarnicu u Višnjanu, Pulu, Opatiju, svetište Trsat.

Učenici su pohađali Školu plivanja, zabavili se u Zamlji zabave te noćili u hotelu TN Centinera.

Zadovoljni i ispunjeni lijepim doživljajima sretno se vratili svojim kućama.

Šaljemo velike pozdrave učenicima iz škole u Novim Mikanovcima s kojima smo se lijepo družili na terenskoj nastavi.

Kako nam je bilo možete pogledati na fotografijama.