Autor: Administrator , 18. 2. 2015.

U našoj Školi postavljen je sandučić povjerenja.

Samo ime sandučića ukazuje nam na povjerenje, povjerenje između učenika i Škole. Velik dio dana provodite u Školi. Škola je sastavni dio vašeg života a vi ste sastavni dio života Škole. Jedni bez drugih ne možemo. Zajedno možemo više i bolje.

Želimo da nam pišete o svojim razmišljanjima, problemima,  postavljate pitanja. Pišite nam ako imate primjedbe ili prijedloge vezane uz Školu. Što bi htjeli promijeniti?

Posebno vas molimo, prijavite svako ponašanje za koje mislite da nije u redu, te svako nasilničko ponašanje  koje doživljavate ili vidite pored sebe.

Na pitanja će odgovoriti stručna služba škole. Sandučić će se otvarati jednom mjesečno. Odgovori na pitanja bit će objavljeni na panou.

Na papir napišete svoje pitanje i potpišete ga šifrom, npr. medo007. Odgovor će se nalaziti isto tako pod šifrom.

Anonimnost je zajamčena.

Ne postoje glupa pitanja, već glupi odgovori!

ZAJEDNO MOŽEMO UČINITI NAŠU ŠKOLU JOŠ BOLJIM MJESTOM ZA ŽIVOT!

Ravnateljica, učitelji, pedagoginja, knjižničarka