Izvannastavne aktivnosti
Kreativna skupina
Autor: Ivan Kunac, 15. 11. 2021.

Dragi prijatelji,

nastavljamo vas upoznavati s našim izvannastavnim aktivnostima, a danas je na redu naša Kreativna skupina.

KREATIVNA SKUPINA oblikuje, plete, izrađuje, boja, salvetira... Izradom kreativnih uradaka, ova skupina učenika čuva i njeguje tradiciju zavičaja i Tovarnika. Učenici uče plesti pletenicu, izrađivati gombice, ukrasne kapice, božićne ukrase, uskrsne pisanice... Izrađuju i privjeske i magnete s motivima tradicije i Tovarnika. Učenici su vrijedni, aktivni i kreativni. Uvijek s nestrpljenjem očekuju svaku novu  kreativnu radionicu. Voditelj ove izvannastavne aktivnosti je učiteljica Marjana Kovačić.

Kako to naši učenici rade, pogledajte na priloženim fotografijama.

Bravo, kreativci naši! 🙂