Javni pozivi
Zapisnik sastanka povjerensta za javni poziv za skolsku ekskurziju
Autor: Ivan Kunac, 5. 12. 2019.

U četvrtak, 5.12.2019. u prostorijama škole održan je sastanak Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za školsku ekskurziju učenika 7. i 8. razreda. Na sastanku su pristvovali razrednici 7., 8.a i 8.b razreda, predsjednici razreda (7.razred - Ana Grgić, 8.a razred - Luka Kožul, 8.b razred - Marija Tadić), te predstavnici roditelja (7.razred - Viktoria Lovrić, 8.a - Ivana Kožul, 8.b - predstavnik roditelja nije prisutan). Utvrđeno je da je pristiglo 5 punuda i sve udovoljavaju uvjetima iz Javnog poziva. Kao najpovoljnije odabrane su 3 ponude i to agencija: Compakt Vukovar, Astralis i Arriva travel.

Pozivaju se predstavnici navedenih agencija da svoje ponude predstave roditeljima na roditeljskom sastanku koji će se održati u srijedu 11.12.2019. u 17 sati.