Javni pozivi
prikupljanje ponuda za vanjskog pružatelja usluga za računovodstvene i knjigovodstvene poslove u osnovnoj školi
Autor: Ivan Kunac, 10. 3. 2020.

JAVNI POZIV

1. Temeljem Odluke Vlade Republike Hrvatske o zabrani zapošljavanja službenika i namještenika u javnim službama (NN broj 70/16, 50/17 I 37/18) upućujemo vam javni poziv za prikupljanje ponude:

2. Za pružanje usluge  za računovodstvene i knjigovodstvene poslove u osnovnoj školi te ostale poslove koji proizlaze iz godišnjeg plana i programa rada škole i drugih propisa  u osnovnoj školi, trebamo jednu osobu na puno radno vrijeme ( 8 sati dnevno)  za svaki radni dan u tjednu od ponedjeljka do petka zbog specifičnosti rada u školstvu.

3.Molimo da nam specificirate sve troškove pružanja vaše usluge za puno radno vrijeme  ( plaća zaposlenika, prijevoz) u OŠ Antun Gustav Matoš, Tovarnik.

4. Rok za prikupljanje ponuda za nabavu usluga je 8 dana.

5. Kriterij za odabir je najniža cijena.

Cijenjene ponude sa svim elementima možete dostaviti na adresu Osnovna škola Antun Gustav Matoš Tovarnik, Vukovarska 1, 32 249 Tovarnik ili na mail škole ured@os-agmatos-tovarnik.skole.hr

S naznakom ,,Ne otvaraj“

•             Obavijesti u vezi predmeta javnog poziva: ured@os-agmatos-tovarnik.skole.hr; Tel:032/524-564 ili 524-007.

Svi sudionici javnog poziva biti  obaviješteni o rezultatima u zakonskom roku.

R a v n a t e lj i c a

Ljiljana Bandić, dipl.uč.