Javni pozivi
KRUH I PEKARSKI PROIZVODI
Autor: Ivan Kunac, 6. 9. 2021.

JAVNI  POZIV

Predmet: KRUH I PEKARSKI PROIZVODI

Osnovna škola Antun Gustav Matoš Tovarnik uz suglasnost svih kolegijalnih tijela raspisuje javni poziv za prikupljanje ponuda za nabavu kruha i pekarskih proizvoda. Potreba za školsku godinu 2021./2022. su:   1.920 kom procijenjena količina.  Cijenjene ponude trebaju isto tako sadržavati sljedeće:

- KRUH POLUBIJELI 600g- cijena po kom.

- krajnji rok za dostavu ponude je 20. rujna, 2021. godine

Cijenjene ponude sa svim elementima možete dostaviti na adresu Osnovna škola Antun Gustav Matoš Tovarnik, Vukovarska 1, 32 249 Tovarnik ili na mail škole ured@os-agmatos-tovarnik.skole.hr

Prilikom odabira voditi će se računa o najpovoljnijoj ponudi te kvaliteti proizvoda. Svi sudionici javnog poziva biti će obaviješteno o rezultatima u zakonskom roku.

R a v n a t e lj

Ljiljana Bandić, dipl.uč.