Javni pozivi
JAVNI POZIV za davanje u najam/zakup školske imovine
Autor: Ivan Kunac, 17. 1. 2022.

Osnovna škola Antun Gustav Matoš Tovarnik , objavljuje

za davanje u najam/zakup školske imovine

VUKOVARSKA-SRIJEMSKA

OSNOVNA ŠKOLA ANTUN GUSTAV MATOŠ TOVARNIK

KLASA: 372-02/22-01/1

URBROJ: 2188-94-22-01-01

Tovarnik, 17. siječnja, 2022.

Na temelju točke 3. i 14. Odluke o uvjetima i načinu korištenja imovine školskih ustanova čiji je osnivač Vukovarsko–srijemska županija u poslovne svrhe (Sl. glasnik VSŽ br.4/13) i članka 52. Statuta Osnovne škole Antun Gustav Matoš Tovarnik, Osnovna škola Antun Gustav Matoš Tovarnik , objavljuje

za davanje u najam/zakup školske imovine

Objavljuje se javni poziv za davanje u najam školske imovine i to:

a)  zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Osnovne škole Antun Gustav Matoš i to dio kč. br. 556/1 , oranice, površine 5715 m2., k.o. Vukovar, Vukovar.

1.       Zemljište se daje u zakup za vegetativno razdoblje 2022. godine.

2.       Zakup traje od potpisivanja ovoga ugovora pa do skidanja ovogodišnjeg usjeva.

3.       Zakupnina iznosi 1.500,00 kuna.

II

Pravo sudjelovanja na javnom pozivu imaju fizičke osobe državljani Republike Hrvatske i pravne osobe čije je sjedište registrirano na području Republike Hrvatske.

III

Javni poziv će se provesti prikupljanjem pisanih ponuda. Nepotpune ponude neće se uzeti u razmatranje.

Ponudu na javni poziv treba dostaviti Povjerenstvu za provođenje javnog poziva za najam poljoprivrednog zemljišta na adresu Osnovne škole Antun Gustav Matoš Tovarnik, Vukovarska 1, 32249 Tovarnik, u roku od osam (8) dana od objave javnog poziva.

Uz ponudu treba priložiti:

-        zamolbu

-       presliku domovnice (za fizičke osobe)

-       presliku izvatka iz sudskog registra (za pravne osobe).

Nepotpune ponude neće se uzeti u razmatranje.

IV

Otvaranje ponuda održat će se 2 dan od  isteka roka javnog poziva od  8 dana tj.do  28.01.2022. u 14:00 sati.

Odluku o izboru najpovoljnije ponude Povjerenstvo će donijeti u roku od 15 dana nakon otvaranje ponude.

Kriterij za odabir najpovoljnije ponude koje ispunjavaju uvjete javnog poziva je najviše ponuđena cijena.

V

Sve dodatne informacije zainteresirani mogu dobiti u OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik, Vukovarska 1, 32249 Tovarnik ili na telefon 032/524-564, 032/524-007, svakog radnog dana od 10:00 do  13:00 sati.

Ravnateljica:

Ljiljana Bandić, dipl.uč.