Javni pozivi
ODLUKU o izboru
Autor: Ivan Kunac, 19. 6. 2019.

ODLUKU o  izboru

-              odabira najpovoljnije ponude  za Osnovna škola Antun Gustav Matoš Tovarnik  za prikupljanje ponuda za nabavkom (dokupom) udžbenika obveznih predmeta odobrenih 2014. godine. namijenjenih za učenike škole za školsku godinu 2019./2020

-              Nakon otvaranja pristiglih ponuda, pregleda i ocjene ponuda, napravljen je odabir najpovoljnije ponude sukladno uvjetima propisanim dokumentacijom/Odlukom za prikupljanje ponuda.  Sastavljen je zapisnik o pregledu i ocjeni ponuda, napravljeno rangiranje ponuda sukladno kriteriju za odabir ponuda,te  prijedlog za odabir najpovoljnije ponude sukladno kriteriju za odabir i uvjetima propisanim dokumentacijom/Odlukama za prikupljanje ponuda ili poništenje postupka.

-              Pristigle ponude su rangirane i to:

1. Osječka trgovina papirom

Kneza Trpimira 4

31000 Osijek

2. Školska knjiga d.d. Masarykova 28,10000 Zagreb

Najbolja pristigla ponuda je izabrana na osnovu : u potpunosti je u skladu s javnim pozivom i navedenim svim  tehničkim specifikacijama koji uključuju I udžbenike izbornih predmeta i to :

1. Osječka trgovina papirom

Kneza Trpimira 4