ZADATCI, 19.3.2020.
Autor: Ana Koncul, 19. 3. 2020.

Dobar dan učenici i roditelji !

Zadaci :

1.HJ-Otvori Čitanku 72. str.Pronaći ćeš pjesmu "Na kraju zime".Glasno ju pročitaj.Riješi zadatak na dnu stranice (ljubičasta olovka).Odgovaraj potpunim rečenicama.Naslov stavi-Na kraju zime.Možeš i nacrtati.

2.MAT-Zamjena mjesta faktora.Pogledaj na stranici 24 slike i dopuni ih.Riješi 1.,2.,3. i 4. zadatak na 25.stranici i pošalji ga. Hrvatski jezik i matematiku su za sutra (petak) do 17 sati.

3.Priroda i društvo-Zdravstvene ustanove 84.str.Pogledaj slike i ispričaj mami/tati što vidiš na slikama.Pročitaj teskt.

ZADATAK-prepiši pitanja (3) i odgovori potpunom rečenicom u pisanku.Nacrtaj po želji crtež o sadržaju koji si pročitao/la i napiši što si odabrao/la.

Ovaj zadatak je za ponedjeljak do 17 sati.

Lijep pozdrav.:)