ZADATCI, 31.3.2020.
Autor: Ana Koncul, 31. 3. 2020.

DOBRO JUTRO DRAGI UČENICI !

Utorak je i novi zadaci za vas.Pratite i dalje Školu na trećem HRT3.

HRVATSKI JEZIK :Skupovi ije/je-ponavljanje

Zadatke piši u bilježnicu.Nemoj zaboraviti naslov i datum.

Otvori udžbenik 71.str.Riješi 1. i 2. zadatak.Slikaj i pošalji-srijeda do 12 sati.

SAT RAZREDNIKA:

Znamo:U školi smo bili po rasporedu sati.Jedan dan ima svoje dijelove-doba dana.Postoji vozni red u prometu.Imali smo i raspored aktivnosti na satu TZK.

Znamo kada su dnevni obroci,kada pišemo zadaću i što je slobodno vrijeme.Za sve aktivnosti postoji vrijeme i mjesto.

Tvoj zadatak:Napiši dnevni raspored svojih aktivnosti tijekom ovog razdoblja-škole na daljinu.Odaberi jedan dan.Zadatak možeš pisati u pisanku iz prirode i društava.Naslov MOJ DNEVNI RASPORED.Nemoj zaboraviti pisati vrijeme za aktivnosti koje obavljaš.Slikaj i pošalji.Srijeda do 12 sati.

TJELESNO ZDRAVSTVENA KULTURA

Vježbaj uz program Škola na trećem.Smisli raspored vježbi u kući i pokaži ih.Vježbaj s bratom,sestrom,tatom ili mamom.Znamo da je tjelovježba važna za zdravlje!Vježbaj u svom domu!

Učiteljica