GEOGRAFIJA, 4.5.2020.
Autor: Ana Koncul, 4. 5. 2020.

RELJEF NIZINSKE HRVATSKE

Zadatak:

1. Pogledati prezentaciju i pročitati iz udžbenika lekciju "Reljef Nizinske Hrvatske" stranica 75.-78.

2. Riješiti samostalno uz pomoć udžbenika zadatke u radnoj bilježnici iz geografije - 47. i 48. stranica.

3. Kada riješite zadatke u radnoj bilježnici, uslikajte 47. i 48. stranicu i pošaljete mi da provjerim jeste li sve točno riješili.

Učenici koji nastavu pohađaju po prilagođenom planu i programu trebaju u radnoj bilježnici na stranicama 47. i 48. riješiti 2., 3. i 4. zadatak. (U 4. zadatku riješiti samo pod A) i B). Razvrstati gore po visini ne treba i ne treba dio zadatka pod C)).

U privitku vam dostavljam i PP prezentaciju "Reljef Nizinske Hrvatske".

Napomena: Na zadnjih 5 slajdova prezentacije imate zadatke za provjeru i ponavljanje. Ako imate printer možete isprintati te stranice i riješiti zadatke. To je samo za one koji hoće. Ne trebate mi to slati na provjeru. Trebate mi samo uslikati radnu bilježnicu i poslati.

Rok za izvršenje ovog zadatka je četvrtak 07.05.2020. do kraja dana.

Priloženi dokumenti:
Reljef_Nizinske_Hrvatske.pptx (19.09 MB)