HRVATSKI JEZIK, 6.5.2020.
Autor: Ana Koncul, 6. 5. 2020.

Dragi učenici, pred vama je zadatak koji nećete morati riješiti u kratkom roku, nego vas njime obavještavam o našem mjesečnom projektu u sklopu kojega ćemo obraditi posljednje djelo za cjelovito čitanje u ovoj školskoj godini. Projekt pod nazivom "U cipelama književnoga lika" imat ćete vremena pripremati mjesec dana, kada slijedi njegova realizacija. Projekt je unesen i u vremenik provjera u e-dnevniku, stoga već unaprijed znate da ćete iz njega biti i vrednovani ocjenom. Ovaj sat HJ, dakle, posvetite pozornom čitanju uputa za projekt koje vam prilažem i ako budete imali nekih pitanja ili nejasnoća u vezi zadatka, slobodno mi se javite privatnom porukom.

Priloženi dokumenti:
5._r._Projekt.docx (16.81 KB)