VJERONAUK, 15.6. i 18.6.2020.
Autor: Ana Koncul, 15. 6. 2020.

Tema: Ponavljanje obrađenih sadržaja

Nastavna jedinica: 70. i 71/ Ponavljanje obrađenih sadržaja

Pozdrav i poštovanje učenicima petog razreda!

Upute, aktivnosti i zadatci:

Odgojno-obrazovni ishodi na razini usvojenosti na kraju obrade, ponavljanja i provjeravanja ove teme kroz aktivnost putem on line nastave:

- učenik prepoznaje svoje kršćansko dostojanstvo

- učenik navodi primjere kako se može ostvariti život kršćana u životu svoje župne zajednice

- učenik navodi primjere kako može aktivno sudjelovati u životu župe, u kojim područjima.

1. Dragi učenici, Prošli smo sve predviđeno gradivo. Ovaj tjedan ponavljamo obrađene sadržaje.

2. Stvorite si sliku tematskih cjelina koje smo prošli uz pomoć sadržaja, udžb. str.5-6. Odaberi se najdražu temu.

3. Koje smo sve temeljne pojmove i nove riječi upoznali pogledaj na str. 74-81

4. Na vjeronaučnom portal za 8. razred odaberi nekoliko interaktivnih igara vezanih uz sadržaje te se uz njih podsjeti gradiva. https://vjeronaucni-portal.com/peti-razred-vjeronauk/

Ovaj tjedan ne treba slati nikakvu zadaću već je dovoljno da prođete sve aktivnosti kako piše u današnjim uputama.

Svako Vam dobro. Božji blagoslov na vas zaziva vjeroučitelj i đakon Iva