FIZIKA, 17.4.2020.
Autor: Ana Koncul, 17. 4. 2020.

17.04.2020. (blok sat)

Ponavljanje gradiva

Upute za sumativno vrednovanje

Pozdrav!

Nadam se da ste se odmorili jer vas novi zadatci iz fizike čekaju! Pripremila sam vam prezentaciju u kojoj su ponovljeni svi pojmovi u cjelini i kviz u Formsu. Pogledajte prezentaciju i riješite kviz. Da bi pristupili kvizu morate bit prijavljeni u office365 za škole svojim mailom @skole.hr.

S obzirom da planiranu pisanu provjeru za idući petak ne možemo provesti, ocjenu ćete dobiti iz pokusa koji ćete napraviti prema priloženim uputama u dokumentu Istraživački rad. Pretpostavila sam da svi imate nekakvu lopticu i metar ili ravnalo. Izvještaj s rezultatima pošaljite PRIVATNOM PORUKOM do idućeg petka, 24.04.

Učenici po prilagođenom programu prate upute za pokus u dokumentu Prilagođeni istraživački rad.

Ukoliko imate kakvih pitanja ili trebate pomoć, obratite mi se privatnom porukom. Sretno!