FIZIKA, 24.4.2020.
Autor: Ana Koncul, 24. 4. 2020.

Vrednovanje učeničkog istraživačkog rada

Čestični sastav tvari

Dobro jutro učenici. Današnja tema je Čestični sastav tvari. Pogledajte video lekciju i istražite građu tvari izvodeći pokuse prema uputama u video lekciji. Pribor za pokus ćete pronaći u svojim kuhinjama. S obzirom da vjerojatno nemate 2 menzure u kuhinji, možete koristiti dvije jednake čaše i ravnalo kao mjernu ljestvicu. Nakon toga, zapišite bilješke u bilježnicu, sažetak vam šaljem u prilogu. U radnoj bilježnici odgovorite na teorijska pitanja R19 i Z19 (od 111 do 114 stranice, 8 pitanja: zaokruži i nadopuni + 8 pitanja: odgovori). Rješenja mi pošaljite do utorka, 28.04.2020. u 12:00 h.

Učenici po prilagođenom programu rade isto, a rješavaju samo pitanja u R19. na stranici 111 i 112. Znači 8 pitanja, zaokruži i nadopuni riječi.

Ukoliko trebate pomoć, slobodno mi se obratite privatnom porukom.

Podsjećam, danas u 12:00 h je rok za predaju zadatka za ocjenu! Ocjene unosim danas u ednevnik. Također ste trebali riješiti kviz za bilješku u ednevniku.

Lijep pozdrav!

Priloženi dokumenti: