GEOGRAFIJA, 27.4.2020.
Autor: Ana Koncul, 27. 4. 2020.

JUŽNA EUROPA - PONAVLJANJE

Dragi sedmaši, budući da je većina vas bila vrijedna, na satu ponavljanja ćete se odmoriti uz jedan film o Grčkoj. Ima više nastavaka ali ja sam odabrao samo jedan. Zadatak za sve koji nisu predali zadaću neka to urade do idućeg sata i naravno da pogledate film.

Poveznica na film: https://www.youtube.com/watch?v=vA3aOM04dO4 Pitanja: 1. Koliko Grčka ima otoka? 2. Ima li Hrvatska više otoka od Grčke? 3. Od kojeg drveta se pravi najbolji buzuki? --------------------------- Svi odgovori su u filmu :) ----------------------------------------------- Idući sat geogafije je u srijedu 29.04.2020. kada krećemo sa novim zadacima.