HRVATSKI JEZIK, 29.4.2020.
Autor: Ana Koncul, 29. 4. 2020.

Dobro jutro svima!
Današnja 2 sata podijeljena su na rečenice i lektiru pa ćemo ovako:
1.sat - MJESNA REČENICA - pogledajte videozapis na sljedećoj poveznici https://www.youtube.com/watch?v=tMPWpzLGuL4 i u bilježnicu zapišite sve što je potrebno i traži se u videu. Ova vrsta je vrlo jednostavna i vjerujem da nećete imati poteškoća u svladavanju. Ukoliko bude nešto nejasno, slobodno mi se javite i ja ću vam pojasniti. Nažalost, nisam uspjela snimiti svoj video kako sam vam do sada snimala zbog poteškoća sa snimanjem zvuka.
2.sat - LEKTIRA - ZOOM će biti u 11:30 ako dotada uspijem srediti problem sa zvukom. Pratite obavijesti na Yammeru. Ako sve bude po planu, u 11:15 ću vam poslati šifre za pristup ZOOM-u.
ROK za slanje zadaće (fotografije bilježnice) je do sutra u 15:00 sati. Zadaće obavezno šaljite na mail i pišite kemijskom olovkom jer ne vidim pročitati kad pišete olovkom.