ZADATCI, 18.3.2020.
Autor: Ana Koncul, 18. 3. 2020.

TZK

Nastavna jedinica:Bacanje loptice udalj iz zaleta

Igre-po želji

Trčanje

Zadaci za učenike:Bacati loptu udalj iz zaleta

Odabrati jednu igricu(zamolite brata,sestru ili roditelja da se malo poigra s vama)

Trčati po dvorištu(Ne zaboravi poslije oprati ruke)

Nastavna jedinica:Vitamini i minerali,Sanja Petrov-izražajno čitanje

Zadaci za učenike:Vježbati izražajno čitanje pjesme u čitanci za hrvatski jezik str.89.,90.Uživjeti se u ulogu likova.

Matematika

• Nastavna jedinica:Pisano množenje(32x4)-učenje Zadaci za učenike:Riješiti zadatke ZNAM u udžbeniku str.90.Pročitati zadatak i upute u žutom pravokutniku na istoj stranici,napisati naslov u matematičku bilježnicu,te prepisati sadržaj koji se nalazi u udžbeniku u najdonjem pravokutniku u udžbeniku str.90. Priroda i društvo Nastavna jedinica:Briga za zdravlje-učenje Zadaci za učenike:Pročitati tekst Briga za zdravlje u udžbeniku str.88.,89.,zapisati naslov u bilježnicu i odgovoriti na pitanja. Napomena:Ukoliko netko nešto želi komentirati ili podijeliti iskustva iz sadržaja nastave s nacionalne televizije može slobodno podijeliti s nama ovdje. Lijep vam pozdrav!