Obavijest kandidatima po završenom natječaju
Autor: Administrator , 1. 7. 2015.

OSNOVNA ŠKOLA ANTUN GUSTAV MATOŠ

T O V A R N I K

Tel:032/524-564;524-007

e-mail:ured@os-agmatos-tovarnik.skole.hr

KLASA:602-02/01-01-271

URBROJ:2188-94-15-01-01

Tovarnik, 01.07. 2015. godine

Predmet: Obavijest kandidatima po završenom natječaju

Za radno mjesto UČITELJA HRVATSKOG JEZIKA

Ovim putem Vas obavještavamo  da je  na sjednici Školskog odbora OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik, održanoj 26.06.2015. godine dana  prethodna suglasnost ravnateljici škole da se u radni odnos na radno mjesto učitelja  hrvatskog jezika primi  Darja Šišić, magistra edukacije hrvatskog jezika i književnosti, s položenim stručnim ispitom i to od 01.rujna, 2015. godine. Ugovor o radu biti će sklopljen na određeno puno radno vrijeme na 5 godina .

Ovim putem  se  zahvaljujemo na sudjelovanju svim kandidatima u natječajnom postupku a svaki kandidat će i pismenim putem dobiti Obavijest o rezultatima završenog natječaja kao i vraćenu natječajnu dokumentaciju.

Ravnateljica škole: Ljiljana Bandić, dipl.uč.