Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto učitelj/icu edukatora/icu rehabilitatora/icu
Autor: Ivan Kunac, 22. 11. 2020.

Izvješćujemo vas da je prema natječaju za radno mjesto  objavljenom  učitelja/icu edukatora/cu-rehabilitatora/icu na puno neodređeno radno vrijeme-24/40 sati u nastavi i ukupno tjedno radno vrijeme, radi popunjavanja radnog mjesta stručno zastupljenom nastavom, uz uvjet probnog rada u trajanju od tri mjeseca,   dana 08. listopada, 2020. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik,  a  na temelju Izvješća Povjerenstva o provedenom postupku i rang listi kandidata odlukom ravnateljice škole uz prethodnu suglasnost školskog odbora  Marija Šarčević odabrana dana 12.11.2020. godine a dana  19.11.2020. sklopljen ugovor o radu,magistrom primarnog obrazovanja koja udovoljava uvjetima natječaja i zakonskim uvjetima.

Obavijest o izboru kandidata objavljena je 20. studenoga, 2020. godine na mrežnoj stranici OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik  http://www.os-agmatos-tovarnik.skole.hr/skola/ploca oglasnoj ploči škole.

Priloženi dokumenti:
Obavijest_za_stranicu-edukator.docx (12.80 KB)