Zapisnik sa sjednice Školskog odbora
Autor: Administrator , 4. 11. 2016.

OŠ ANTUN GUSTAV MATOŠ TOVARNIK

KLASA:034-04/01-01-81

URBROJ:2188-94-16-01-01

U Tovarniku, 02.11.2016.

120.sjednica

ZAPISNIK

Sa sastanka i  sjednice  Školskog odbora koji je održan 02.11 . 2016. godine u prostorijama Osnovne škole Antun Gustav Matoš, s početkom u 13 sati. Na sastanku su prisutni   članovi Školskog odbora: N. K., T. V.-P. , K. P., L. J., te ravnateljica Lj. B.  Opravdano odsutni: M. B., D. G., M. A. Sjednicu je sazvala  predsjednica Školskog odbora, N. K.

DNEVNI RED

1. Usvajanje zapisnika s prethodne sjednice,

2. Donošenje odluke o primanju učitelja njemačkog jezika u radni odnos nakon završenog natječaja,

3. Rješavanje statusa teniskog terena koji se nalazi u vlasništvu škole,

4. Razno.

Ravnateljici Lj.B. dana je prethodna suglasnost članova Školskog odbora, nakon provedenog natječaja za učitelja/icu njemačkog jezika da u radni odnos primi: KRISTINU MARUŠIĆ, prof.njemačkog jezika na navedeno radno mjesto.

Po točkom 3. ravnateljica je izvijestila o koracima koji se poduzimaju u rješavanju teniskog igrališta kao što je i izvijestila članove pod točkom razno o sanaciji sanitarnih čvorova i projektnoj dokumentaciji za sjenicu.

Sjednica je završena u 14. sati.

Zapisničar                                                                              Predsjednica ŠO