U kategoriji učenika 5. i 6. razreda učenici OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik odmjerili su snagu u futsalu sa OŠ Tadijanović, Glavašević, Bauer, Zadro. Mitnica, Borovo i Andrić. Izostankom sportske sreće učenici su nakon poraza za finale ukupno osvojili 3. mjesto. Čestitka svima na trudu, zalaganju i driblingu, učenicima i njihovom mentoru Luki! Viška_bronca je oko vrata.
Oproštajna četvrtaša
Učiteljica Nevenka ovih dana ispraća još jednu generaciju četvrtaša. Učiteljima je taj dan jako važan jer gledaju u svoje učenike koji su puno toga naučili. Odrasli su. Četvrtaši su svojom oproštajnom pokazali svim učiteljima da su ozbiljni i više nisu tako mali, nego...



