“Čitam, dam, sretan sam” – u liječničkoj ordinaciji u Tovarniku
Kao što već znate u veljači smo proveli akciju prikupljanja knjiga u našoj školi. Osim djece iz DV Palčić knjige smo dostavili i u liječničku ordinaciju dr. med. spec. Melite Mijić. Knjige su dostupne svim stanovnicima Tovarnika i korisnicima ordinacije i to bez ikakve naknade. Knjige uzmite, pročitajte i vratite ju na isto mjesto. Cilj je učiniti knjigu dostupnijom. Zahvaljujemo svim djelatnicima Doma zdravlja na podršci i suradnji.
Sretan rođendan Matošu i Matoševcima!
Kao i svake godine, u petak 12. lipnja obilježili smo Dan naše škole, OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik. Učenike, roditelje i ostale goste pozdravila je učiteljica hrvatskog jezika Darja Šišić (kojoj možemo zahvaliti na cijeloj organizaciji), ravnateljica naše škole...



