“Čitam, dam, sretan sam” – u liječničkoj ordinaciji u Tovarniku
Kao što već znate u veljači smo proveli akciju prikupljanja knjiga u našoj školi. Osim djece iz DV Palčić knjige smo dostavili i u liječničku ordinaciju dr. med. spec. Melite Mijić. Knjige su dostupne svim stanovnicima Tovarnika i korisnicima ordinacije i to bez ikakve naknade. Knjige uzmite, pročitajte i vratite ju na isto mjesto. Cilj je učiniti knjigu dostupnijom. Zahvaljujemo svim djelatnicima Doma zdravlja na podršci i suradnji.
Oproštajna četvrtaša
Učiteljica Nevenka ovih dana ispraća još jednu generaciju četvrtaša. Učiteljima je taj dan jako važan jer gledaju u svoje učenike koji su puno toga naučili. Odrasli su. Četvrtaši su svojom oproštajnom pokazali svim učiteljima da su ozbiljni i više nisu tako mali, nego...



