2.5.2025. naši učenici otputovali su na edukativni izlet u Zagreb financirano kroz B1 aktivnosti CDŠ-a. Ne samo da je bilo edukativno, nego su se i odlično zabavili. Učenici od prvog do četvrtog razreda istražili su povijest grada Zagreba kroz proširenu stvarnost, uz pomoć tableta te vodiča iz turističke agencije Zagreb Time Travel. Nakon obilaska Zagreba ručali su u Etno parku, uživali u igrama na otvorenom i zatim se uputili prema tvornici čokolade.
Učenici od petog do osmog razreda osim bogatog ručka posjetili su zoološki vrt, a kako im je bilo možete vidjeti i na fotografijama na našem facebook profilu.
Datum objave: 8. svibnja 2025.
Kategorija: CDŠ informacije | Naslovna
EDUKATIVNI IZLET U ZAGREB
Pročitajte još
SUSRET MEĐUNARODNIH EKO ŠKOLA REPUBLIKE HRVATSKE
Jučer su u Kutini školu predstavljali na svečanoj smotri: ravnateljica škole Ljiljana Bandić, voditeljica učeničke zadruge "Suncokret" Snježana Đekić i eko koordinator škole Petar Ivanković. Ovom smotrom potvrđen je kvalitetan rad međunarodne eko škole. Naša škola taj...
Dragi naši učenici, učitelji, djelatnici, roditelji. U priznanje koje je naša škola dobila na svečanoj sjednici povodom Dana općine za svoj rad, utkan je vaš trud, rad i doprinos. Priznanje je poticaj da i dalje predano radimo na dobrobiti naše djece i cijele...


