Natjecanje u graničaru održano je u Vinkovcima u OŠ Vladimir Nazor. Sudjelovalo je 8 ekipa. Naša škola je uspješno savladala sve 4 ekipe i dospjela u finale. U napetoj finalnoj završnici bolji od nas su bili učenici OŠ Lovas i odnijeli pobjedu. No, unatoč tome s ponosom smo osvojili 2. mjesto i donijeli medalje našoj školi. Čestitke na borbenosti, ustrajnosti i sportskom duhu učenicima i učitelju Luki Sambol!
10. Dani Antuna Gustava Matoša
Ponosni smo na tradicionalno sudjelovanje naše škole u obilježavanju ove važne manifestacije u Općini Tovarnik. Ove godine to je sudjelovanje ujedno i naš prvi korak u projektu "S Matošem do većih kulturnih i obrazovnih kapaciteta". Projekt je to na koji smo jednako...



