Datum objave: 26. svibnja 2026.
Kategorija: Naslovna

“Što ću biti kad odrastem?”

Jučer su naši učenici razredne nastave pogledali lutkarsku predstavu kazališta “Suncokret”  iz Splita. Predstava nosi naziv “Što ću biti kad odrastem?”. Na šaljiv i zanimljiv način došli su do zaključka da je svakome njegovo zanimanje najbolje, ali i da su sva jednako važna za funkcioniranje društva kao zajednice.

Pročitajte još

Dragi naši učenici, učitelji, djelatnici, roditelji. U priznanje koje je naša škola dobila na svečanoj sjednici povodom Dana općine za svoj rad, utkan je vaš trud, rad i doprinos. Priznanje je poticaj da i dalje predano radimo na dobrobiti naše djece i cijele...

Posjet Vukovaru

Posjet Vukovaru

Učenici 8. razreda u okviru projekta koji se provodi na nacionalnoj razini su posjetili Vukovar kako bi nešto više naučili o Domovinskom ratu. Tijekom posjete Vukovaru obišli su Memorijalni centar Domovinskog rata Vukovar gdje su slušali predavanje o temi Domovinskog...