Jučer su naši učenici razredne nastave pogledali lutkarsku predstavu kazališta “Suncokret” iz Splita. Predstava nosi naziv “Što ću biti kad odrastem?”. Na šaljiv i zanimljiv način došli su do zaključka da je svakome njegovo zanimanje najbolje, ali i da su sva jednako važna za funkcioniranje društva kao zajednice.
Dragi naši učenici, učitelji, djelatnici, roditelji. U priznanje koje je naša škola dobila na svečanoj sjednici povodom Dana općine za svoj rad, utkan je vaš trud, rad i doprinos. Priznanje je poticaj da i dalje predano radimo na dobrobiti naše djece i cijele...



