Ove nastavne godine, 25. listopada 2024. učenici naše škole sudjelovali su na SUDOKU natjecanju. Natjecanje svake godine organiziraju Hrvatska Mensa, Enigmatski klub ‘’Božidar Vranicki’’ i Agencija za odgoj i obrazovanje za osnovne i srednje škole.
Povjerenik za organizaciju u našoj školi bila je učiteljica informatike Antonija Ferinac, ujedno voditeljica B1 aktivnosti “Zagonetke i igre za mozak”. Ovom prilikom želimo pohvaliti učenike koji su se prvi puta susreli sa ovim križaljkama i u kratkom vremenu ostvarili jako dobre rezultate.
U kategoriji BISTRIĆI (1.- 4.razred) učenici su postigli slijedeći uspjeh:
1. Anđela Dobročinac, 38b, 4. razred
2. Lana Ćuk, 33b, 4. razred
3. Sofija Hinić, 32b, 4. razred
4. Dominik Živčić, 31b, 4. razred
5. Sara Ferinac, 23b, 2. razred
U kategoriji KADETI sudjelovali su učenici: David Danilović (5. razred), Ivano Josipović (7. razred) te najuspješniji među njima Josip Grgić (5. razred)
Čestitamo još jednom svim natjecateljima!
Oproštajna četvrtaša
Učiteljica Nevenka ovih dana ispraća još jednu generaciju četvrtaša. Učiteljima je taj dan jako važan jer gledaju u svoje učenike koji su puno toga naučili. Odrasli su. Četvrtaši su svojom oproštajnom pokazali svim učiteljima da su ozbiljni i više nisu tako mali, nego...



