Javni poziv na glasanje
Autor: Mirela Dješka, 2. 12. 2020.

Dragi naši!

Pozivamo vas sve na javno glasanje.

Učenici naše škole uključili su se u nagradni likovni natječaj „Klimatske promjene + voda + zrak + vrijeme + zemlja + sunce + ljubav“ (osmišljavanje logotipa za Erasmus+ KA229 projekt „Climate, Culture and Citizenship: The Unity of C's") i pokazali svoju kreativnost, maštovitost, ali i svjesnost o štetnosti klimatskih promjena na naš predivni planet Zemlju i nas samih.

Pozivamo vas da nam, među zanimljivim idejnim rješenjima, svojim glasom pomognete odabrati jedan od prikazanih radova koji će se natjecati za službeni logo projekta „Climate, Culture and Citizenship: The Unity of C's“.

Glasanje je otvoreno do nedjelje, 06.12.2020.g.

Zahvaljujemo svim učenicima koji su sudjelovali u natječaju.