OBAVIJEST RODITELJIMA BUDUĆEG UČENIKA PRVOG RAZREDA
Autor: Ana Koncul, 8. 5. 2024.

Dragi roditelji budućeg prvašića,

do upisa u prvi razed ostao je još samo jedan, posljednji korak. Nakon što je završeno testiranje, kreirana je elektronska upisnica za upis u prvi razred. Upisnici možete pristupiti putem sustava e-građani. Obavijest o kreiranju upisnice ste dobili i na svoju e-mail adresu. Upisnicu je potrebno isprintati, roditelj se mora obavezno potpisati, a zatim potpisanu upisnicu trebate ponovno učitati u sustav. Dovoljan je potpis jednog roditelja. Nakon što ste upisnicu unijeli u sustav, postupak upisa u prvi razred je završen. Ako nemate e-građanina možete doći u školi, gdje ćemo vam mi isprintati upisnicu i potpisanu je ponovno unijeti u sustav. U tom slučaju, molimo vas da kontaktirate školskog pedagoga zbog dogovora o terminu dolaska u školu. Hvala.

Povjerenstvo za upis u prvi razred