11.veljače obilježili smo Dan sigurnijeg interneta. Učenici su kroz radionice Dan bez ekrana i Utrka kroz AI zamke promišljali o digitalnoj odgovornosti. Uključivanjem u aktivnosti Centra za sigurniji internet želimo osnažiti naše učenike za sigurno i odgovorno snalaženje u digitalnom prostoru. Učenici 7. i 8. razreda svoje znanje provjerili su u edukativnom online kvizu koji svake godine priređuju organizatori.
Oproštajna četvrtaša
Učiteljica Nevenka ovih dana ispraća još jednu generaciju četvrtaša. Učiteljima je taj dan jako važan jer gledaju u svoje učenike koji su puno toga naučili. Odrasli su. Četvrtaši su svojom oproštajnom pokazali svim učiteljima da su ozbiljni i više nisu tako mali, nego...



