Datum objave: 28. travnja 2025.

SREBRNI U GRANIČARU

Natjecanje u graničaru održano je u Vinkovcima u OŠ Vladimir Nazor. Sudjelovalo je 8 ekipa. Naša škola je uspješno savladala sve 4 ekipe i dospjela u finale. U napetoj finalnoj završnici bolji od nas su bili učenici OŠ Lovas i odnijeli pobjedu. No, unatoč tome s ponosom smo osvojili 2. mjesto i donijeli medalje našoj školi. Čestitke na borbenosti, ustrajnosti i sportskom duhu učenicima i učitelju Luki Sambol!

Pročitajte još

Skupljajmo zajedno stare baterije

Skupljajmo zajedno stare baterije

Eko projekt naše škole i ove godine dao je odlične rezultate. Učenici i roditelji skupili su zajedno 34 kg istrošenih baterija. Najviše starih baterija skupili su učenici 3. razreda kojima zahvaljujemo na čišćem okolišu našeg sela. U skupljanju baterija sudjelovali su...