Natjecanje u graničaru održano je u Vinkovcima u OŠ Vladimir Nazor. Sudjelovalo je 8 ekipa. Naša škola je uspješno savladala sve 4 ekipe i dospjela u finale. U napetoj finalnoj završnici bolji od nas su bili učenici OŠ Lovas i odnijeli pobjedu. No, unatoč tome s ponosom smo osvojili 2. mjesto i donijeli medalje našoj školi. Čestitke na borbenosti, ustrajnosti i sportskom duhu učenicima i učitelju Luki Sambol!
Oproštajna četvrtaša
Učiteljica Nevenka ovih dana ispraća još jednu generaciju četvrtaša. Učiteljima je taj dan jako važan jer gledaju u svoje učenike koji su puno toga naučili. Odrasli su. Četvrtaši su svojom oproštajnom pokazali svim učiteljima da su ozbiljni i više nisu tako mali, nego...


